1. Toepassing van de Algemene Verkoopvoorwaarden
De hieronder neergelegde algemene verkoopvoorwaarden (hierna “Algemene Voorwaarden” genoemd), definiëren de contractuele relaties tussen elke gebruiker van de site Ron’s Hardwareshop en het bedrijf Hardware@home,gezeteld te Enkhuizen,1602CN en ingeschreven bij het “Kamer van Koophandel” van Hoorn (hierna Hardware@home genoemd). Deze algemene verkoopvoorwaarden zijn de enige die geldig zijn en deze vervangen alle andere voorwaarden, met uitzondering van vooraf verkregen uitdrukkelijke schriftelijke uitzondering. Hardware@home kan ertoe gebracht worden specifieke bepalingen van de algemene voorwaarden te wijzigen. Hierom is het noodzakelijk dat deze voor elk bezoek aan de site van Hardware@home herlezen worden. Wij gaan ervan uit dat u met het valideren van uw bestelling de algemene voorwaarden gelezen en geaccepteerd heeft.
Elke bestelling door een Klant impliceert een zwijgende en onvoorwaardelijke instemming met de huidige Algemene Voorwaarden.
Elke clausule die een bestelling van de Klant vergezelt of elk ander document die in tegenspraak zijn of een nieuw element toevoegen aan de huidige Algemene Voorwaarden, worden niet toegestaan door Hardware@home.
2. Betaalvoorwaarden
Met uitzondering van speciale voorwaarden die vastgelegd moeten worden in een schriftelijk akkoord, zijn de betaalvoorwaarden voor Hardware@home de volgende:
a) Betaling per bestelling met Paypal,
b) Betaling per bestelling met Overboeking,
c) Betaling moet 14 dagen na ontvangst van de factuur binnen zijn.
Onder voorwaarden en voorafgaand akkoord van de financiële afdeling.Het geheel van deze betaalvoorwaarden zijn onderworpen aan het akkoord vooraf door de financiële dienst van Hardware@home.
3. Beschikbaarheid van de producten
Onze producten zijn beschikbaar zo lang de voorraad strekt. De indicatie voor de beschikbaarheid van een product wordt aan ons bekend gemaakt door onze leveranciers, en worden u meegedeeld op het moment dat een bestelling gedaan wordt. Alle fouten en eventuele wijzigingen zijn onafhankelijk van onze wil en vallen niet binnen onze verantwoordelijkheid. Mocht een product na bestelling niet beschikbaar zijn, dan wordt u hiervan per email zo snel mogelijk op de hoogte gebracht, waarna u, als u dat wilt, uw bestelling kunt annuleren als de wachttijd meer dan 14 werkdagen bedraagt.
4. Verzending – Levering – Afleverkosten
Met uitzondering van uitdrukkelijk verzoek van de Klant selecteert Hardware@home de manier waarop de producten verzonden worden. Onze partner is gespecialiseerd in het leveren met 2 bezorgers.De levertijd is gemiddeld van 3-5 werkdagen nadat de bestelling is gevalideerd. De levertijd kan vertragen in minder bereikbare zones.
De Klant moet zich bij ontvangst van het product ervan verzekeren dat het in goede staat is en eventuele bezwaren aantekenen bij de transporteur binnen de hiervoor wettelijk voorziene termijn. Opgelet, de vermeldingen “onder voorbehoud van controle” of “onder voorbehoud van uitpakken” hebben geen enkele wettige geldigheid bij transporteurs of verzekeraars.
De Klant is verplicht bewijs te overleggen van elk ontbreken of defect.
Hardware@home doet er alles aan de vermelde levertijden te respecteren, maar kan niet verantwoordelijk gehouden worden voor eventuele veroorzaakte schade door te late levering, en accepteert in deze optiek geen enkele annulering van een bestelling. Een bestelling van meerdere artikelen die niet op voorraad zijn kan een langere levertijd tot gevolg hebben, of een annulering.
5. Bezwaren
Als de ontvangen producten niet conform de factuur zijn, dan moet de Klant Hardware@home hiervan direct en niet later dan drie dagen na ontvangst van de producten op de hoogte brengen. Elk bezwaar van een Klant moet opgestuurd worden met een kopie van de rekening.
Elk bezwaar over de kwaliteit van een product moet verzonden worden met een specimen van het product met aanduiding van het defect, en in de mate dat het nodig is de feiten te bewijzen, een voorbeeld van hetzelfde product in zijn originele verpakking met de vereiste referenties ter identificatie.
Geen enkel bezwaar kan in acht genomen worden als niet aan de voorwaarden hierboven voldaan wordt.
6. Retour
Producten kunnen pas na een schriftelijk akkoord vooraf aan Hardware@home teruggestuurd worden. Terug te sturen producten moeten verzonden worden aan Hardware@home, met voldane verzendkosten.
Terug te sturen producten moeten in perfecte staat zijn, en zorgvuldig verpakt in hun originele verpakking met alle accessoires (bv: CD-ROM, kabels, handleidingen...), zonder wijziging van de referentie of de serienummers; de etiketten moeten intact zijn, evenals de zegels en stempels die de herverkoop van de producten mogelijk maken. De producten moeten naar Hardware@home terug gestuurd worden: Barkas 8.Postcode 1602CN. Land Nederland. Retourproducten moeten samen met een retourbon en aangetekend opgestuurd worden, of dit nu om een terugbetaling gaat of een retourproduct. In geval van terugsturen zonder toestemming vooraf of een niet conform terugsturen, wordt de koopwaar systematisch teruggestuurd naar de Klant, voor diens kosten.
7. Garantie
Alle door Hardware@home verkochte producten vallen onder de garantie van conformiteit (Europese richtlijn 1999/44/EEG met betrekking tot verkoop en garantie van gebruiksgoederen) van een jaar, vanaf het moment dat het product afgeleverd is, ongeacht de wettelijk geldende garanties. De kosten voor het terugsturen van een product zijn voor de klant.
Onafhankelijk van het vastgestelde probleem van het artikel, moet altijd, met het defecte product, een kopie van de rekening, het garantiebewijs (dat u vindt in de doos) en de retourbon mee teruggestuurd worden.
Opgelet: De garantie is niet toepasbaar voor reparaties die noodzakelijk zijn door externe oorzaken (bv. vallen, bliksem, stroomstoring, etc…), een gebruik of installatie die niet conform is aan de specificaties van de fabrikant, een gebruik dat schadelijk is voor het normaal functioneren van het product, commercieel of collectief gebruik en het gebruik van niet passende randapparatuur, accessoires of consumables.
Als de reparatie niet binnen de garantie valt, dan wordt er door de constructeur een offerte opgesteld.
De garantie van de door Hardware@home verkochte producten is niet van toepassing voor: - de vervanging van consumables (batterijen, lampen, zekeringen, antennes, koptelefoons, microfoons, door opnemen of afspelen versleten koppen…),
- abnormaal of niet-conform gebruik van de producten. We raden je hierom aan de met de producten meegeleverde gebruiksaanwijzing goed door te nemen,
- defecten gelieerd aan accessoires (voedingskabel, …),
- gebreken en gevolgen hiervan, voortkomend uit een interventie door een niet door Hardware@home erkende reparateur,
- gebreken en gevolgen hiervan, voortkomend uit niet-conform gebruik of niet voorzien gebruik (professioneel, collectief gebruik...),
- gebreken en gevolgen hiervan, voortkomend uit externe oorzaken.
8. Fabrieksmerken
De door Hardware@home verkochte merken zijn beschermd onder internationaal geldende wetten en conventies.
Als gevolg hiervan kunnen noch Klanten, noch derden de fabrieksmerken gebruiken zonder schriftelijke toestemming vooraf; en het wordt begrepen dat accepteren van de huidige Algemene Voorwaarden niet een zulke toestemming inhoudt.
9. Limiet aan verantwoordelijkheid
Geen enkele verantwoordelijkheid wordt geaccepteerd voor het verlies of de beschadiging, direct of indirect, wat de oorzaak ook moge zijn.
In geen enkel geval kan de Klant, op welke basis dan ook, een korting van enigerlei vorm toepassen op het bedrag van de factuur voor een niet complete levering of over defecte producten.
10. Ontbindende voorwaarde van verkoop
Als een bestelling niet binnen de gestelde termijn betaald wordt, dan wordt de verkoop in volledig recht ontbonden.